KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 17036014

nr 1703 6014

Blandteknik / collage

Willem Merk, "Golden Lady". Signerad, blandteknik, daterad 2009 cm, yttermått inklusive ram: 84x84

måndag 26 maj 2025
kl 20:19:00